Ostuinfo

1. Leidke soovitud toode.

2. Vajutage toote juures olevale nupule “Lisa korvi”. Valitud toode lisatakse automaatselt ostukorvi ning lehekülje ülesse paremasse äärde tekib “Ostukorv”. Vaikimisi on tellitavaks tootekoguseks ühik üks, mida saab hiljem soovi korral muuta.

3. Ostukorvi sisu vaatamiseks vajutage nupuple “Ostukorv”. Ostukorvis olevate toodete kogust saate muuta kirjutades koguse kasti uue koguse numbri ning vajutades Toodete eemaldamiseks ostukorvist vajutage vajutades nuppu „Jätka ostmist“.

4. Ostu vormistamiseks vajutage nupule “Mine kassasse”

5. Tellimuse vormistamisel tuleb täita ära kõik *tähistatud väljad.

6. Enne tellimuse esitamist saate valida kohaletoimetamise viisi, kas kulleriga või tulete ise järgi. Tulles ise järgi, saab kauba kätte Tallinnas eelnevalt kokkulepitud kohas. Ühendust võtta: serle@grestibed.ee või telefoni teel +372 5665 8684

7. Peale tellimuse kinnitamist kuvatakse ekraanil teade, et teie tellimus on registreeritud ja peatselt saadetakse Teie e-maili aadressile tellimuse kinnitus.

8. Peale tellimuse esitamist saate oma e-maili aadressile tellimuse kinnituse koos arvega. Arve tuleb tasuda pangaülekandega 3 tööpäeva jooksul. Kauba väljastame peale ülekande laekumist.

9. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

10. Kui kaubal esineb mingi puudus või on toote seisukord halvenenud transpordiga, palun teavitage meid kohe telefonitsi või e-mailiga. Kui kauba pakend on rikutud või ilmselgelt kannatada saanud, tuleb see KOHE vastuvõtmisel pakilehel ära fikseerida! Kui toote vastuvõtmisel pakilehele vastavasisulist märget tehtud ei ole, eeldame, et kauba kahjustuse on tekitanud kauba vastuvõtja.

Hilisemaid pretensioone ei saa me kahjuks tõendite puudumisel enam rahuldada!